Noworoczna rozgrzewka przyrodnicza w postaci krzyżówki!

Z dniem dzisiejszym rusza kolejny już konkurs realizowany w ramach projektu ,,Edukacja społeczności zamieszkujących obszary chronione województwa kujawsko-pomorskiego: Lubię tu być… na zielonym!’’. Tym razem zadanie polega na rozwiązaniu krzyżówki przyrodniczej (w załączniku) oraz wyjaśnieniu znaczenia rozszyfrowanego hasła. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży do 16 roku życia z województwa kujawsko-pomorskiego.

Aby wziąć udział w konkursie należy:
- poprawnie rozwiązać krzyżówkę oraz wyjaśnić znaczenie rozszyfrowanego hasła;
- odpowiedzi przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w wiadomości wraz z odpowiedziami prosimy o zawarcie takich danych jak: imię i nazwisko, wiek uczestnika, adres szkoły do której uczęszcza);
-  niezbędna jest również zgoda opiekuna prawnego  na udział dziecka w konkursie napisana według wzoru: Ja (imię i nazwisko) wyrażam zgodę na uczestnictwo mojej córki/syna (imię i nazwisko) w konkursie w mediach społecznościowych organizowanym w ramach projektu pn. ,,Edukacja społeczności zamieszkujących obszary chronione województwa kujawsko-pomorskiego: Lubię tu być… na zielonym!’’ (zgodę można wysłać w postaci zdjęcia odręcznie napisanego dokumentu lub w formie PDF, ważne aby zawarty został podpis opiekuna prawnego).

Pierwsze pięć wiadomości z prawidłowo udzielonymi odpowiedziami oraz załączoną zgodą rodzica wygrywa atrakcyjne eko-zestawy badacza.

Termin nadsyłania odpowiedzi: 08.01.2020r. – 26.01.2020 r.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 29.01.2020 r.

Powodzenia!

Attachments:
Download this file (krzyzowka_przyrodnicza.pdf)Krzyżówka przyrodnicza212 kB