Ogłaszamy konkurs organizowany w ramach projektu pn. „Edukacja społeczności zamieszkujących obszary chronione województwa kujawsko-pomorskiego: Lubię tu być… na zielonym!”, przeznaczony dla dzieci i młodzieży do 16 roku życia, z terenu województwa kujawsko-pomorskiego. Konkurs polega na wykonaniu świątecznego stroika – eko-stroika! Zachęcamy, aby materiały, z których powstanie były całkowicie naturalne. Do przygotowania stroika można wykorzystać m.in. orzechy, znalezione w lesie szyszki lub suszone owoce.

Aby wziąć udział w konkursie należy:

- Przesłać zdjęcie wykonanego stroika wraz z udokumentowaniem poszczególnych etapów pracy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (prosimy odpowiednio podpisać wykonaną pracę – imię i nazwisko ucznia, dokładny adres)

- Załączyć zgodę rodzica lub opiekuna prawnego na uczestnictwo w konkursie zgodnie ze wzorem:
"Ja (imię i nazwisko) wyrażam zgodę na uczestnictwo mojej córki/syna (imię i nazwisko) w konkursie organizowanym w ramach projektu pn. ,,Edukacja społeczności zamieszkujących obszary chronione województwa kujawsko-pomorskiego: Lubię tu być… na zielonym!’’

Najciekawsze eko-stroiki zostaną nagrodzone atrakcyjnymi nagrodami!

Termin nadsyłania prac: 03.12.2019 r. - 17.12.2019 r.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi: 18.12.2019 r.

Biorąc udział w konkursie uczestnicy wyrażają zgodę na publikację efektów ich pracy.

 

Powodzenia!