„Lubię tu być… na zielonym!” to temat marszałkowskiego konkursu skierowanego do przedstawicieli prasy, radia, telewizji oraz mediów internetowych, w którym nagrodzimy autorów materiałów promujących walory przyrodnicze województwa kujawsko-pomorskiego. Zgłoszenia można nadsyłać do 15 października. Zwycięzcy otrzymają vouchery podróżne.

Cel konkursu to wyróżnienie dziennikarzy przygotowujących artykuły, audycje i blogi/wideoblogi ukazujące w ciekawy i inspirujący sposób tematykę przyrody na obszarach chronionych leżących na terenie województwa kujawsko-pomorskiego (w szczególności obszarach Natura 2000 oraz parków krajobrazowych).

Uczestnikami konkursu mogą być dziennikarze współpracujący z redakcjami, które mają swoje siedziby lub oddziały na terenie województwa kujawsko-pomorskiego oraz blogerzy. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest opublikowanie lub emisja zgłoszonych materiałów (w czasie od 1 lipca 2016 roku). Nagrodami w konkursie są vouchery podróżne o wartości od 1,1 do 3,5 tysiąca złotych brutto. Więcej informacji o ubiegłorocznej edycji konkursu tutaj.

Do pobrania:

Zapraszamy także do udziału w konkursie „Fundusze europejskie dla Kujawsko-Pomorskiego”.

autor:
Beata Krzemińska

Rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego


KONTAKT :

Agnieszka Stańczak

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Departament Środowiska

tel. 56 62 15 832
kom.: 728 494 596
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.