glpk

Dnia 29.09.2018 r. w ramach ogólnopolskiej akcji Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego, na terenie Górznieńsko-Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego odbyła się 5. edycja Międzypokoleniowej sztafety turystycznej pn. „Razem do trójstyku”. Uczestnicy sztafety, w grupach pieszych i rowerowych, wyruszyli z Górzna (woj. kujawsko-pomorskie), Lidzbarka (woj. warmińsko-mazurskie) oraz Lubowidza i Żuromina (woj. mazowieckie), aby spotkać się przy symbolicznym głazie w miejscu styku trzech województw.

Po uroczystym spotkaniu, jak co roku wszyscy uczestnicy oraz zaproszeni goście udali się do "Gościńca Myśliwskiego" w Konopatach, gdzie odbył się piknik integracyjny „Z pasją po zdrowie” ze wspólnym grillowaniem oraz zabawami i konkursami. Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy jako partner wydarzenia przygotował stoisko promocyjno-edukacyjne oraz przeprowadził konkurs ekologiczny z atrakcyjnymi nagrodami.

 

Nagrody dla uczestników konkursu ekologicznego zostały dofinansowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu.

(Kliknij aby powiększyć)

Pobierz pliki:
Download this file (plakat_trojstyk18.jpg)Plakat i program imprezy713 Kb